King of Thieves: Kreskówkowe Jump & Run i Tower Defense w jednym

27.01.2015 o godzinie 11:06 napisane przez Agnieszka Hornstein w NewsyGry na smartfonyGry zręcznościowe

Dla wszystkich graczy, którzy cenią sobie solidną, platformową przebieżkę po ekranie, mamy dzisiaj dobre newsy. Zespół ZeptoLab (Cut the Rope 2) zdradził bowiem, że trwają intensywne prace nad soczystym, mobilnym tytułem King of Thieves. Kreskówkowa gra free-to-play ma łączyć w sobie cechy typowe dla 2 niespokrewnionych w lini prostej gatunków: Jump & Run oraz Tower Defense.

Biegnij, rabuj i zamknij sejf

Na razie nie znamy wielu szczegółów, wiadomo jednak, że mechanizm rozgrywki będzie opierał się na zręcznościowym pokonywaniu lochów zabezpieczonych przez innych graczy w celu podkradania ich bogactw. Żeby wasze skarby mogły z kolei leżakować bezpiecznie w wirtualnym zaciszu, będziecie musieli wybudować swój własny, pełen pułapek tor przeszkód dla nieproszonych gości.

Cross-gatunkowe klimaty

ZeptoLab to nie jedyny wydawca, który stwierdził ostatnio, że fani platformówek zasługują na więcej niż samo bieganie i skakanie. Jak pisaliśmy niedawno, za przygotowywanie własnej, cross-gatunkowej produkcji zabrał się również team TravianGames. Zapowiadana przez nich gra Pyramid Raid określana jest (przez nich samych zresztą) jako tytuł Build & Run. Co z tego wszystkiego wyjdzie? Będziemy was informować na bieżąco.


Źródło: Oficjalna strona gry, Facebook
Graj teraz w King of Thieves
Gry na smartfony, Gry zręcznościowe, Tower Defense
King of Thieves ZdjęciaKing of Thieves Zdjęcia
Graj teraz za darmo
Typ:
Gry na smartfony
6latPolecamy:
od 6 lat
pokaż wszystkieTop gry online
King of Thieves Tags
  • king of thieves
  • king od thieves
  • gry podobne do shakes
  • the king of tower