King of Thieves: Już wkrótce nadejdą czasy złodziejaszków

05.02.2015 o godzinie 17:59 napisane przez Agnieszka Hornstein w NewsyGry na smartfonyGry zręcznościowe

Jabłko i Android - data premiery

Są z nami na sali fani gier typu jump and run? Miłośnicy tower defense?  Jeszcze w lutym na ekrany waszych urządzeń mobilnych może trafić nowa zręcznościówka free-to-play, która łączy w sobie oba gatunki.

Nie minął nawet miesiąc od momentu, kiedy zespół ZeptoLab poinformował świat o swoich obiecujących planach wydawniczych. Niestety, nie wiadomo było jednak jak prace nad grą King of Thieves mają rozłożyć się w czasie. Aż do teraz! Kolorowa gierka, w której wcielicie się w postać małego, szalejącego po ekranie rabusia ma pojawić się na iPhone’ach i iPadach już 12 lutego 2015. W ślad za jabłkiem pójdzie Android – osoby korzystające z Amazon Appstore dołączą do rozgrywki 26 lutego. Tylko chwilę dłużej będą musieli poczekać gracze ściagający gry przez Google Play – na tej platformie King of Thieves zadebiutuje 5 marca 2015.

Jak się w to gra

Zastanawiacie się pewnie teraz na czym właściwie może polegać kombinacja runnera z tower defense? Otóż przysłowiową wieżą, której trzeba będzie pilnować, będą wasze skarbce pełne kosztowności. Zręczność, refleks i wprawa w bieganiu przydadzą się natomiast do zuchwałych napadów na sejfy innych graczy. Podkradaj cudze, pilnuj swojego – tak to sobie sprytnie wymyślił sympatycznie wyglądający, kreskówkowy protagonista King of Thieves.

Źródło: Facebook
Graj teraz w King of Thieves
Gry na smartfony, Gry zręcznościowe, Tower Defense
King of Thieves ZdjęciaKing of Thieves Zdjęcia
Graj teraz za darmo
Typ:
Gry na smartfony
6latPolecamy:
od 6 lat
pokaż wszystkieTop gry online
King of Thieves Tags
  • king of thieves
  • king od thieves
  • gry podobne do shakes
  • the king of tower