King of Thieves: Update 2.1 - Złodzieje są już bezpieczniejsi

07.04.2015 o godzinie 13:17 napisane przez Agnieszka Hornstein w NewsyGry na smartfonyGry zręcznościowe

Odpowiedzialny za mobilny tytuł free-to-play King of Thieves zespół ZeptoLab przygotował poprawiający balans gry update. Najnowsza, dostępna już w sklepach Google Play oraz iTunes aktualizacja ma sprawić, że życie wirtualnych złodziejaszków stanie się przyjemniejsze.

Bezpieczne życie bogacza

Uczestniczycie w opierających się o mechanizmy zręcznościówki i tower defense rozgrywkach King of Thieves? Może ucieszyć was zatem fakt, że wasze sejfy będą teraz bezpieczniejsze. Mowa o sytuacjach, w których konkurencja chce dobrać się do waszych klejnotów pokonując loch na poziomie zaledwie jednej gwiazdki. Twórcy gry postanowili, że szanse na powodzenie ich nikczemnego planu powinny zostać w takim wypadku zmniejszone.

Zasłużony immunitet i odzyskiwanie kluczy

W wersji 2.1 nie musicie już tracić swojej ochronnej tarczy, żeby wyruszyć na rozbój. Dodatkowym ukłonem w stronę graczy ma być również stworzenie sytuacji, w których możliwe będzie odzyskanie poświęconych na włam do danej lokacji kluczy. Jeżeli kiedykolwiek baliście się natomiast opuścić grę w obawie przed natychmiastowym atakiem na wasz loch – to możecie odetchnąć spokojnie. ZeptoLab zatroszczył się o to, żeby takie przypadki nie miały już miejsca.

Źródło: iTunes, Facebook, Oficjalne forum gry

Graj teraz w King of Thieves
Gry na smartfony, Gry zręcznościowe, Tower Defense
King of Thieves ZdjęciaKing of Thieves Zdjęcia
Graj teraz za darmo
Typ:
Gry na smartfony
6latPolecamy:
od 6 lat
pokaż wszystkieTop gry online
King of Thieves Tags
  • king of thieves
  • king od thieves
  • gry podobne do shakes
  • the king of tower